Новинка від Tickets.ua: квитки в кіно

Міні-відпустка на дві години в будь-яку пору доби — це завжди можливо. Для цього не потрібно писати заяву на відпустку чи оформлювати візу. Достатньо просто купити квитки в кіно! А тепер зробити це стало ще простіше завдяки сервісу Tickets.ua.

 • Щоб купити квитки

  Щоб купити квитки на прем'єри і сеанси найновіших фільмів, не потрібно стояти в черзі біля каси чи битися за найкращі місця в залі. Вам достатньо просто зайти на сайт Tickets.ua, клікнути на фільм, що вас цікавить, вибрати місця і купити квиток в кіно онлайн. Купуючи квитки в кіно на Tickets.ua, ви економите час на відпочинок.

 • Обрати фільм

  Вибрати фільм на сайті Tickets.ua – просто. Клікнувши на будь-який з фільмів, які зараз показують в кіно, ви зможете прочитати опис до нього і переглянути оригінальний трейлер. Якщо у вашому місті багато кінотеатрів, ви можете відфільтрувати фільми, які йдуть у найближчому або в найулюбленішому кінотеатрі. Якщо візит в кіно «прив'язаний» до певної дати, ви можете клікнути на розклад вгорі сторінки і побачити всі сеанси на обраний день, у тому числі і поточний.

 • Ціни на квитки

  Ціни на квитки в кіно вказані на сторінках бронювання.

  Сервіс працює для всіх міст України. Вам потрібно просто oбрати місто, кінотеатр, фільм і забронювати квиток в кіно на потрібну вам дату.

 • Бронювання квитків

  Бронювання квитків в кіно і їх оплата займе вам всього декілька хвилин. Після оплати за допомогою банківської карти, ви отримаєте квитки в кінотеатр на ваш на email. Їх потрібно роздрукувати і показати на вході в кінозал.

 • Безпека

  Ви можете не турбуватися про безпеку ваших персональних даних, таких як ім'я, номер телефону, електронна адреса та номер кредитної картки. Всі внесені вами дані передаються в зашифрованому вигляді і завжди залишаються конфіденційними. Це підтверджує сертифікація PCI DSS, яка є у компанії Tickets.ua.

 • Окрім афіші фільмів, що вже у прокаті, на нашому сайті є список майбутніх прем’єр. Це дозволить вам завжди бути в курсі всіх кіноновинок і відвідувати їх першими!

Фільми в кінотеатрах України

Міні-відпустка на дві години в будь-яку пору доби — це завжди можливо. Для цього не потрібно писати заяву на відпустку чи оформлювати візу.

Як замовити квитки у кіно

Щоб купити квитки на прем'єри і сеанси найновіших фільмів, не потрібно стояти в черзі біля каси чи битися за найкращі місця в залі. Вам достатньо просто зайти на сайт Tickets.ua, клікнути на фільм, вибрати місця і купити квиток в кіно онлайн.

Актуальна афіша кіно

Клікнувши на будь-який з фільмів, які зараз показують в кіно, ви можете прочитати опис до нього і переглянути оригінальний трейлер. Якщо у вашому місті багато кінотеатрів, ви можете відфільтрувати фільми, які йдуть у найближчому або в найулюбленішому кінотеатрі. Якщо візит в кіно «прив'язаний» до певної дати, ви можете клікнути на розклад вгорі сторінки і побачити всі сеанси на обраний день, у тому числі і поточний.

Скільки коштують квитки у кіно

Ціна вхідного квитка в кінотеатр вказана на сторінках бронювання. Сервіс працює для всіх міст України. Вам потрібно просто oбрати місто, кінотеатр, фільм і придбати квиток в кіно на потрібну вам дату.

Забронювати квитки на фільм

Бронювання квитків в кіно і їх оплата займе вам всього декілька хвилин. Після оплати за допомогою банківської карти, ви отримаєте квитки в кінотеатр на ваш email. Їх потрібно роздрукувати і показати на вході в кінозал.
Окрім афіші фільмів, що вже у прокаті, на нашому сайті є список майбутніх прем’єр. Це дозволить вам завжди бути в курсі всіх кіноновинок і відвідувати їх першими!